31 Mart yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden yeniden Belediye Başkanı seçilen Savaş Kalaycı, mazbatasını aldı

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde, büyük bir oy farkıyla yeniden belediye başkanı seçildi.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, mazbatasını Karaman İl Şeçim Kurulu Başkanlığı’nda düzenlenen törenle aldı. Mazbata törenine; MHP İl Başkanı Muhammet Mustafa Gözel, belediye meclis üyeleri, çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı. Saat 14.30’da adliye binasına gelen Başkan Kalaycı, seçim kurulunda yüzlerce vatandaş tarafından alkışlar ve sloganlar eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Mazbatasını Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ebru Şafak’ın elinden alan Başkan Kalaycı, burada yaptığı konuşmada: “5 yıl boyunca canla başla yürütmüş olduğumuz bu göreve tekrar bizi layık gören tüm hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ediyorum.

Bu seçimin kazananı Karaman olmuştur. Dün olduğu gibi bugün de herkesi kucaklayarak şehrimiz için durmadan çalışacağız. Üretken belediyecilik anlayışı ile şehrimizde yeni yatırım ve projeleri hayata geçirecek, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için hizmetlerimiz her alanda artarak devam edecektir.

Yeni dönemimiz Karamanımız için hayırlı uğurlu olsun. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin Kadir Gecesi’ni ve akabinde ulaşacağımız Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ile birlikte belediye meclis üyeleri de mazbatalarını aldı. Mazbata töreni, tebriklerin kabulü ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x